Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Verejná vyhláška predĺženie lehoty

Verejná vyhláška  predĺženie lehoty na predloženie podkladov k stavebnému konaniu

pre Mesto Hlohovec –   prepracovanú projektovú dokumentáciu stavby v rozsahu zmeny polohy umiestnenia stavby a stanoviská dotknutých orgánov a organizácií (správcov a vlastníkov inžinierskych sietí) k prepracovanej dokumentácii.

Späť na Verejná vyhláška oznámenie o začatí konania

Úradné hodiny

Pondelok: 08.00 – 12.00, 13.00 – 15.00 Utorok: Nestránkový deň Streda: 08.00 – 12.00, 13.00 – 16.30 Štvrtok: 08.00  – 12.00, 13.00 – 15.00 Piatok: 08.00 – 12.00

Zelená linka – nahlasovanie pachov prevádzky Enviral funguje od roku 2017

0905 349 554

V pracovnej dobe je na linke pracovník životného prostredia. V mimopracovnom čase možno zanechať odkaz alebo poslať SMS. Naviac bola zriadená aj e-mailová adresa obcianska.linka@enviengroup.eu.