Správy mestského rozhlasu

21.05.2019 – utorok

Mesto Leopoldov Vás pozýva na zasadnutie mestského zastupiteľstva, ktoré sa uskutoční dňa 27.mája v pondelok o 16:00 na mestskom úrade v Leopoldove.

Mesto Leopoldov pozýva všetky deti a ich rodičov v piatok 24.mája od 14 hodiny na zábavne podujatie, ktoré sme pripravili pri príležitosti medzinárodného dňa detí. Na všetky deti sa teší Paci Pac, nebudú chýbať zábavné a športové aktivity, maľovanie na tvár, šašo s balónmi, nafukovací hrad a šmykľavka, jazda na koni, discotéka, ukážky zručností príslušníkov policajného oddielu a dobrovoľného hasičského zboru. Príďte na štadión a do Spolkovej záhrady a užite si spoločne pekný deň so svojimi deťmi. Srdečne pozývame.

Mesto Leopoldov pripravilo pre všetkých nadšencov rekreačného športu už 9. ročník Behu mestom Leopoldov dňa 1.júna v sobotu v športovisku mestského telovýchovného klubu. Už od 8-hod. sa môžete registrovať priamo v areáli športoviska, alebo elektronicky cez formulár, ktorý nájdete na webovej stránke mesta. Slávnostné otvorenie bude o 9:30 na štadióne. Srdečne pozývame a tešíme sa na Vás.

Mestská knižnica Leopoldov oznamuje svojím čitateľom, že v dňoch od stredy 22.mája do piatku 24.5. bude knižnica zatvorená.