Správy mestského rozhlasu

Dnes 22.októbra by sme chceli zagratulovať pani opatrovateľke Janke Konečníkovej ku jej okrúhlym narodeninám . Prajeme jej veľa zdravia, šťastia, božieho požehnania a veľa úspechov v práci. Ku gratulácií sa pripája celá rodina.

----------------------------------------------------------------

Mesto Leopoldov v spolupráci s Materskou školou Leopoldov vás pozýva na LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD, ktorý sa uskutoční v utorok 29.októbra o 18:00.

Sprievod sa začína od materskej školy, pokračuje cez mestský park a končí v spolkovej záhrade. Deti čaká sladkosť a teplý čajík. Môžete sa zapojiť do súťaže o najkrajšie „Jesenné plody- tekvice, gaštany, listy, sušené kvety a rôzne iné aranžmány“. Najkrajšie budú ohodnotené milými cenami. Tie môžete priniesť do Spolkovej záhrady už od 17:00 hodiny. Okrem lampiónov si prineste aj dobrú náladu.

Tešíme sa na vás.

Straty a nálezy:

Stratil sa malý kríženec šedej farby podobný yorkshirovi menom Lili. Má červený obojok a dlhé zelené voditko. Prosíme nálezcu aby kontaktoval tel. číslo: 0910 977 974 alebo psíka priniesol na mestský úrad.

Našli sa kľúče , bližšie informácie na mestskom úrade.

MTK Leopoldov Vás pozýva 26.októbra o 14hod na štadión Leopoldov, kde odohrá zápas MTK Leopoldov a ŠK CÍFEC 1929 - VI. Liga Mevasport 12.kolo.

Počas prestávky medzi polčasmi losovanie tomboly. Tešíme sa na Vás.

Vážení občania,

Vo štvrtok 24.októbra od 9tej do 12tej hodiny príde na miesto starej tržnice oprava dáždnikov všetkých druhov,

Brúsenie nožníc a nožov, brúsenie manikúrových nožníc a mäsových mlynčekov, brúsenie nožov do kosačiek

A záhradnických nožníc.

Pracovné miesto: Mesto Leopoldov hľadá opatrovateľku pre starých občanov. Musí mať podľa zákona o soc. službách opatrovateľský kurz v rozsahu najmenej 220hodín. Kurz nie je potrebný, ak dovŕšila vek 55 rokov a preukázateľne pracovala v tejto oblasti min.3 roky. Informácie na tel.č.: 033 7910084 alebo osobne na Spoločnom obecnom úrade, Podzámska 39, Hlohovec, 1.posch.č.dv.211.

Obchodný dom Kaufland hľadá distribútorov na roznos reklamných novín na území Leopoldova, podmienkou je vek minimálne 16 rokov. Záujemcovia sa môžu hlásiť na telefónnom čísle 0903 412 153.

-------------------------------------------------------------------

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že zomrel pán Jozef Hudec vo veku 66 rokov. Posledná rozlúčka so zosnulým bude dnes 22. októbra. Zádušná svätá omša o 14 – stej hodine a pohreb o 15 – stej hodine na miestnom cintoríne v Leopoldove.

                            Česť jeho pamiatke

-------------------------------------------------------------------------

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že zomrela pani Anastázia Danihelová vo veku 79 rokov. Posledná rozlúčka so zosnulou bude zajtra 23. októbra. Zádušná svätá omša o 14 – stej hodine a pohreb o 15 – stej hodine na miestnom cintoríne v Leopoldove.

                            Česť jej pamiatke