Správy mestského rozhlasu


Mesto Leopoldov oznamuje občanom, ktorí sa zúčastnili prednášky Kompostovanie v kompostéroch, že kompostéry sa budú dnes vo dvore mestskej knižnice, vedľa zdrav. strediska.

- Ulica 1.mája, Gojdičova, Štúrova, Nádražná, Moyzesova, Sládkovičova, Hlohovecká cesta, Trnavská cesta, Šulekovská cesta, Emila Skákalu, Emila Pauloviča a Jána Simonidesa od 15 do 18 hodiny.

V prípade, že nemáte možnosť vlastného odvozu kompostéru, nahláste túto skutočnosť na mieste odovzdávania alebo na tel. čísle. 0903 993 693

Pozvánky:

Pre všetkých filmových fanúšikov!

Zažite atmosféru premietania pod holým nebom. V piatok 19. júla o 21:30 premietame v našom mestskom parku pod hviezdami - komédiu- Som sexy a v sobotu 20. júla hudobnú drámu Zrodila sa hviezda. So sebou si prineste dobrú náladu a deku. Srdečne pozývame a tešíme sa na Vás.

Ďalej Mestský telovýchovný klub Leopoldov Vás pozýva v sobotu 27.júla na Penaltového kráľa na štadióne MTK Leopoldov. Príď si zasúťažiť v kopaní pokutových kopov a vyhraj bicykel, značkovú športovú výbavu a ďalšie skvelé ceny. Začíname registráciou o 9 hodine a od 10 hodiny súťažia deti do 15 rokov a ženy a dospelí súťažia od 12 hodiny. Vstupné dobrovoľné. Srdečne pozývame.

Mestská knižnica Leopoldov oznamuje svojím čitateľom, že od 29.júla do 9.augusta bude zatvorená z dôvodu čerpania riadnej dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

Penzión NINA prijíma objednávky k hodom.

Ponúkame:

pečené kačice, červenú kapustu, lokše a 5 druhov domácej štrúdle. Viac informácií na telefónnom čísle 0905 261 170.

Oznamujeme občanom, ktorí majú záujem o vykŕmené kačice k hodom, môžu si nahlásiť na mestskom úrade v Leopoldove.

Cukrárska výroba Koláčikovo Zuzana, prijíma objednávky k leopoldovským hodom na vybrané druhy zákuskov: marhuľový cheesecake, černicové brownie, makové kocky, čokoládové venčeky a orechové tortičky. Objednávky prijímajú do 28.júla, bližšie informácie na telef. čísle 0902 349 868.

Pracovné miesta:

Mestský úrad Leopoldov príjme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu samostatný odborný referent – referent životného prostredia. Bližšie informácie na Mestskom úrade, na telef. čísle 033/7342207 alebo cez e-mail prednosta@leopoldov.sk a na webovej stránke mesta- www.leopoldov.sk. Uzávierka na predkladanie žiadostí je v pondelok 22.júla do 12:00 hodiny.

----------------------------------------------------------------------------------

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že zomrel pán Jozef Grajciar vo veku 79 rokov. Posledná rozlúčka so zosnulým bude zajtra 18. júla. Zádušná svätá omša o 15 – stej hodine a pohreb o 16 – stej hodine na miestnom cintoríne v Leopoldove.     Česť jeho pamiatke