Správy mestského rozhlasu

Mesto Leopoldov v spolupráci s Márius Pedersen organizuje odvoz plastov v stredu 21.augusta. Za vašu spoluprácu a účasť pri triedení odpadov Vám ďakujeme.

Mesto Leopoldov Vás pozýva na verejné prerokovanie správy o hodnotení –„Zhodnocovanie odpadov mobilnými zariadeniami“ navrhovateľa spoločnosti HONEST s.r.o., ktoré sa uskutoční v utorok 3. septembra o 17 hodine v jedálni Základnej školy v Leopoldove.

Mesto Leopoldov v spolupráci so Spolkovou záhradou Vás pozýva v sobotu 31.augusta na 13. ročník súťaže vo varení gulášu, vatry SNP a rozlúčku s prázdninami spojenú s opekačkou. Začíname o 16:00 opekačkou pre deti, o 17-sa bude bezplatne podávať guláš SNP,od 17-18hodiny bude Hod leopoldovskou mrežou a o 19 hodine zapálime vatru SNP. Do tanca i na počúvanie bude hrať kapela Fénix.

Informácie pre súťažiace družstvá:

Súťaž je určená pre skupiny aj jednotlivcov nielen z Leopoldova. Štartovné je 5 eur a platí sa pri prihlásení na Mestskom úrade v Leopoldove. Prihlásiť sa môžete do 30.augusta do 10 hodiny. Všetky ingrediencie na varenie si treba priniesť so sebou. Spolková záhrada bude otvorená od 9 hodiny. Na víťaza čaká vecná cena: Kotlina na guláš s príslušenstvom.

Viac informácií sa dozviete na tel.čísle: 0910 863 986.

Srdečne pozývame.